Partnerský program Forkliftonline
Staňte se naším partnerem a získejte odměnu za každého přilákaného klienta
Staňte se naším partnerem
Jak to funguje?
Registrace do programu
Zaregistrujte se do partnerského programu a získejte jedinečný partnerský odkaz nebo kód.
Přilákejte nové klienty
Všichni uživatelé, kteří sledovali váš odkaz nebo se zaregistrovali pomocí vašeho jedinečného partnerského kódu, se navždy stanou klienty z vašeho doporučení.
Reklama vašeho partnerského odkazu
Sdílejte svůj partnerský odkaz nebo kód s návštěvníky svého webu, partnery a klienty. Pro přilákání uživatelů můžete použít jakékoli vhodné způsoby: banner na webu, e-mailový newsletter, odkazy na sociálních sítích.
Získejte odměnu
Získáváte zisk ze všech faktur zaplacených přilákaným klientem (doporučení) a klient získá další slevu na všechny služby.
Otázky a odpovědi
Co je partnerský program Forkliftonline?
Partnerský program Forkliftonline je moderní způsob, jak organizovat svůj pasivní příjem. Zaregistrujte se do partnerského programu, přilákejte uživatele na Forkliftonline a získejte výnosy z plateb provedených každým přilákaným klientem.
Co je partnerský (doporučující) odkaz?
Partnerský (doporučující) odkaz je speciální odkaz, který obsahuje jedinečné ID partnera. Partnerské odkazy se používají pro přilákání nových uživatelů a získávání odměn členy, kteří je přivedli. Takové odkazy nám pomáhají pochopit, že nový klient přišel od vás. Stačí, že klient klikne na partnerský odkaz a zaregistruje se, abychom jej označili jako osobu doporučenou vámi. Po registraci můžete získat partnerský odkaz na osobním účtu partnera po registraci.
Co je jedinečný partnerský kód?
Partnerský kód je speciální kód, který je jedinečným identifikátorem partnera. Podle partnerského kódu můžeme určit, že nový klient byl získán vašim prostřednictvím. Kód je vhodný v tom, že může být předán v textové nebo ústní podobě potenciálnímu klientovi. Klient může také uvést kód při registraci v příslušném poli nebo informovat manažera telefonicky. Váš partnerský kód můžete získat na osobním účtu partnera po registraci.
Je to pro klienta výhodné (doporučení)?
Každý klient, který se zaregistruje pomocí vašeho partnerského odkazu nebo kódu, získá další 10% slevu na všechny služby společnosti.
Kde mohu umístit odkaz na doporučení?
Odkaz na doporučení můžete zveřejnit na webových stránkách, blozích, fórech, sociálních sítích a dalších platformách, pokud to nezakazují pravidla partnerského programu.
Kolik procent dostanu za každého získaného klienta?
Partneři získají 10% jako provizi z plateb získaných klientů. V případě zájmu o bližší spolupráci můžete také projednat individuální podmínky s naším manažerem.
Jak mohu získat finanční prostředky?
Provize z plateb klientů jsou okamžitě připsány na váš zůstatek v Forkliftonline. Můžete je vybrat přes PayPal nebo bankovním převodem (v takovém případě budete muset poslat fakturu). Platby provizí se provádějí na požádání. Minimální částka výběru je 20 eur přes PayPal nebo 50 eur na bankovní účet.
Jak je klient propojen s partnerem?
Klient je propojen s partnerem:
– když klikne na váš doporučující odkaz;
– pokud zadá váš partnerský kód při registraci své společnosti na Forkliftonline;
– pokud klient při aktivaci služby (v rozhovoru nebo korespondenci) sdělí manažerovi Forkliftonline váš partnerský kód;
Uživatelé, kteří jsou již klienty Forkliftonline, nemohou být propojeni s partnerem. Když si klient aktivuje službu pomocí vašeho partnerského kódu nebo doporučujícího odkazu, získá další 10% slevu na všechny služby společnosti.
Kde mohu vidět statistiky o získaných klientech?
Váš partnerský účet obsahuje záložku "Statistiky", kde můžete sledovat všechna unikátní kliknutí na váš odkaz, počet přilákaných klientů a platby za každého klienta.
Potřebujete mít vlastní webové stránky, abyste se stali partnerem?
Do partnerského programu se může zapojit kdokoli, k tomu není třeba mít vlastní webové stránky.
Máte ještě otázky? Napište nám
Chcete s námi vydělávat?
Staňte se naším partnerem