Inzerát Prodej stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra v aukci byl prodán a není zahrnut do vyhledávání!
Podobné inzeráty
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra
Prodané
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 2
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 3
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 4
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 5
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 6
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 7
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 8
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 9
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 10
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 11
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 12
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 13
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 14
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 15
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 16
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 17
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 18
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 19
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 20
stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra obrázek 21
1/21
Značka:  Intra
Model:  Fatlyftare Intra
Lokalizace:  Švédsko Karlstad
Datum zanesení:  3. 7. 2024
Identifikační číslo dealera:  2036988
Aukce:  1
Datum ukončení:  2024-07-09 11:19
Stav
Stav:  ojeté

Více podrobnosti — Stohovací vozík Intra Fatlyftare Intra

Švédský
Kommentar om användning:Användes senast för ca. 5 år sedan.
Sparsamt använd.Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar och fel:Skav, repor och slitage förekommer.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Service är genomförd av säljaren i egen regi.
Lastvikt (kg): 350KGS
Längd (m): Ca. 138 cm
Bredd (m): Ca. 105 cm
Höjd (m): Ca. 195 cm
Max lyfthöjd: 230 cm
tillverkningsår: Information saknas
CE-märkt
Stohovací vozíky Intra
Výsledky hledání: 1 inzerát
Ukázat
Předplatit si